חברות הכבלים והלוויין מכניסים אתכם למינוס? אצלנו אתם תישארו בפלוס!

 
ברוכים הבאים לעידן הרב ערוצי של המאה ה- 21! עם ממיר עידן פלוס תוכלו:


  • לשכוח ממחויבות ארוכת טווח לחברות הענק
  • ליהנות מטלוויזיה מצוינת: ערוץ 22, ערוץ 10, ערוץ 1, ערוץ הכנסת, ערוץ 23 (חינוכית)
  • ליהנות ממוזיקה איכותית עם תחנות רדיו נבחרות
  • לקבל שירות מקצועי, מהיר ויעיל ומתן יחס אישי
  • להישאר עם פלוס ענק בחשבון
 
 
חברת א.א. סיגמה יבוא ושיווק צלחות לווין בע"מ משווקת ומתקינה את הממירים של עידן פלוס. אנו נשלח אליכם את אחד המתקינים המיומנים שלנו, שיאפשר לכם ליהנות מטלוויזיה רב-ערוצים, בדיוק כמו זו שאתם אוהבים.

עידן פלוס – המהפכה הצרכנית כבר כאן!

ממיר עידן פלוס עומד בראש החנית בכל מה שקשור למהפכה צרכנית-חברתית. עוד לפני שאנשים יצאו לרחובות בקריאת מחאה כנגד יוקר המחייה, עידן פלוס שחרר את השלשלאות והכבלים מידיהם ומרגליהם של הצרכנים, ונתן להם את האפשרות ליהנות מטלוויזיה איכותית תמורת מחיר חד-פעמי ואטרקטיבי.

 
 
 
ממיר עידן פלוס
 
 
 
 

איך חברות הלוויין והכבלים מאבדות לקוחות בגלל ממיר עידן פלוס? חברת הכבלים והלוויין גורמות לכם לשל סכומים בלתי הגיוניים מדי חודש, כאשר בסופו של דבר אתם צופים בכמה ערוצים בודדים. נוסף לכך, החוזים היו ארוכי-טווח, הנפרשים על פני כמה שנים. כמו כן, אף אחד לא אוהב לחכות בלי סוף למענה טלפוני או לטכנאי שיגיע ויסדר את הממיר. בגלל שיש להם כל כך הרבה לקוחות, זמני ההמתנה הפכו להיות בלתי נסבלים. השילוב בין החוזים האלה לבין שירות הלקוחות הבעייתי, גרם לתחושת תסכול עמוקה והרצון לחפש אלטרנטיבה רק הלך וגדל. בדיוק בשל סיבה זו, איבוד הלקוחות לטובת הממיר החדש לא הפתיעה אף אחד.
הצטרפו גם אתם למהפכה: שלמו פחות ותתחילו לחסוך!
לקבלת פרטים נוספים – צרו עמנו קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.