מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה זה א.א סיגמה

מערכת טלוויזיה במעגל סגור ממלאה פונקציות רבות בשטח הפרטי, הציבורי והעסקי גם יחד.
אנשים רבים מבצעים התקנת טלוויזיה במעגל סגור, אם בבית הפרטי על מנת להתגונן מפני אורחים לא קרואים,
או בבית העסק ,על מנת לתעד את המתרחש במקום בזמן שאין הם נמצאים באזור.אחוזי הפשיעה במדינת ישראל עולים בכל שנה שחולפת ואנחנו דואגים לנכסינו למשפחתנו. באמצעות מצלמות שיותקנו בבית נוכל לדעת תמיד מי עומד בשער או ליד הדלת ולהחליט אם לאפשר לו להיכנס. במידה שלא נהיה בבית נוכל לדעת מי הסתובב בקרבת המקום וכמובן שהמצלמות עצמן ירתיעו אנשים לא קרואים מלהיכנס. מצלמות אבטחה מותקנות לרוב בכניסה אל הבית, מעל דלת הבית או בגינת הבית, בחניה הפרטית ועוד.

מצלמות אבטחה זה א.א סיגמה

מערכת טלוויזיה במעגל סגור ממלאה פונקציות רבות בשטח הפרטי, הציבורי והעסקי גם יחד.
אנשים רבים מבצעים התקנת טלוויזיה במעגל סגור, אם בבית הפרטי על מנת להתגונן מפני אורחים לא קרואים,
או בבית העסק ,על מנת לתעד את המתרחש במקום בזמן שאין הם נמצאים באזור.


אחוזי הפשיעה במדינת ישראל עולים בכל שנה שחולפת ואנחנו דואגים לנכסינו למשפחתנו. באמצעות מצלמות שיותקנו בבית נוכל לדעת תמיד מי עומד בשער או ליד הדלת ולהחליט אם לאפשר לו להיכנס. במידה שלא נהיה בבית נוכל לדעת מי הסתובב בקרבת המקום וכמובן שהמצלמות עצמן ירתיעו אנשים לא קרואים מלהיכנס. מצלמות אבטחה מותקנות לרוב בכניסה אל הבית, מעל דלת הבית או בגינת הבית, בחניה הפרטית ועוד.

למעשה אם אנו מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה יש לתכנן ולבדוק טרם ההתקנה עם חברתנו מהו המיקום הכי טוב להתקנת המצלמה והיכן יש למקם את מצלמות האבטחה היכן למקם את מערכת ההקלטהעל מנת שיספקו לנו הגנה מקסימלית.

התקנת מצלמות אבטחה בבית ובעסק


מצלמות אבטחה במגזר העסקי הן מוצר הכרחי. מצלמות אבטחה בעסק מהוות אמצעי הרתעה והגנה מפני מקרים שונים, כמו גנבות העלולות להתרחש בבית העסק שלנו, או השחתת רכוש. סכנת פריצה למגרש החניה של בית העסק בשעות הקטנות של הלילה. המצלמות מספקות הגנה לבעל העסק הן מפני גנבות המתבצעות על ידי לקוחות והן מפני גנבות המתבצעות על ידי העובדים עצמם. המצלמות מאפשרות לבעל העסק לצפות במתרחש במקום העבודה גם כשאינו בסביבה ולפקח על עובדיו. המצלמות כשלעצמן מרתיעות לא פעם את העובדים, אשר מתפקדים כראוי גם כשהבוס איננו.

לא פעם אנו קוראים בעיתונים ושומעים בחדשות על בני נוער המשחיתים ציוד בגינות ציבוריות, ומבצעים מעשי ונדליזם כאלה ואחרים. בתי עירייה רבים החליטו להקצות סכום בתקציב השנתי, בעבור התקנת מצלמות אבטחה אשר ימנעו את תופעות הוונדליזם בעיר, ויקנו לתושבים שקט וביטחון שלא ניתן להשיג ללא המצלמות.

למצלמות אבטחה תפקיד חשוב בניהול העסק ובשמירה על בטחון הבית. מצלמות האבטחה יוצרות הרתעה המונעת פשיעה או וונדליזם. טרם רכישה והתקנת מצלמות אבטחה, חשוב לתכנן את הרכישה תוך הבנה ברורה של המטרות והצרכים אותם אתם רוצים שהמצלמות ימלאו.

חברת א א סיגמה בע"מ תייעץ תתכנן ותתקין עבורכם את המערכת בהתאם למטרות והתקציב שלכם.
דילוג לתוכן