נמאס לכם לשלם לחברות הכבלים והלוויין?

להמון לקוחות המחוברים לחברות הכבלים והלוויין נמאס לשלם אלפי שקלים בשנה, כאשר בסופו של דבר הם צופים במספר מצומצם של ערוצים.
הפיתרון? מתקין צלחות לווין מקצועי. שיגיע לביתכם ויתאים לכם את השידורים המתאימים לכם.
חברת א.א. סיגמה צלחות לווין יכולה לספק לכם מערכות לקליטת שידורי טלוויזיה דיגיטליים בעלות של החל מ-950 ש”ח וזאת ללא תשלום חודשי וללא צורך בהתחייבות.

במערכות אלה ניתן לקלוט:
• שידורים מהארץ – ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ 33 וערוץ 99
• שידורים מאירופה במבחר שפות
• שידורים מאסיה
בשנים עברו, כולם התרגשו עדיין ממגוון האפשרויות אשר טכנולוגיות בידור שונות פתחו בפנינו. היה בכך די כדי לאפשר לחברות שונות, כגון רשתות סלולאריות וחברות כבלים ולווין לכבול את לקוחותיהן בחוזים ארוכי טווח, שאיש לא היה חולם לחתום עליהם בנסיבות אחרות. את התוצאות של מגמה זו כולנו, ראינו, שמענו או חווינו ממקור ראשון. אבל צרכנים בעולם בכלל ובישראלי בפרט התבגרו ונעשו בררניים, ובצדק. הצרכן המודרני רוצה שליטה. זה בדיוק המקום בו חברת א.א. סיגמה נכנסת לתמונה.

א.א. סיגמה מזמינה גם אתכם לגלות את העולם המופלא של צלחות הלוויין. הזמינו מתקין צלחות לווין ותוכלו להגיד שלום למשא ומתן הקבוע מול החברות השונות, על מחירי הערוצים, החבילות והממירים. הגידו שלום ולא להתראות למאבקי ההתנתקות האינסופיים, וקחו את השליטה (ואת השלט) בידיכם. באמצעות רכישת צלחת לווין פרטית, תוכלו לבחור אחת ולתמיד מה אתם רוצים, מתי ובאילו תנאים. חישוב מהיר של עלות צלחת לווין בהשוואה למחירי חבילות בידור שונות, יגלה לכם עד מהירה כי צלחות לווין משיבות את עלותן עד מהירה, והן חוסכות לכם לא רק כסף, אלא גם את עוגמת הנפש הרבה הכרוכה במנויים שונים ומשונים.

אמרה נושנה אומרת: “תן לאדם רעב דג ותפתור לו את הרעב עכשיו – תן לו חכה ולמד אותו לדוג ולא יהיה רעב עוד לעולם.” אנו בא.א. סיגמה מאמינים שללקוחותינו מגיע לסעוד את נפשם בתכנים תרבותיים ובידוריים, בלי הגבלות ובלי התחייבויות. לכן, נציגי החברה שמחים לעמוד לשירותכם בכל עת, ואף לשלוח לכם מתקין צלחות לווין אדיב ומיומן, אשר יבחן את התנאים בביתכם ויגבש את הדרך הטובה והיעילה ביותר להתקין עבורכם צלחת לווין שתענה על כל דרישותיכם. בא.א. סיגמה כל מתקין צלחות לווין נבחר בקפידה ועובר הכשרה מקיפה, כדי שיוכל לבצע כל התקנה על הצד הטוב ביותר. כך, כל שתצטרכו לעשות לאחר ההתקנה, הוא לאחוז בשלט, להישען לאחור ולהתחיל ליהנות. חוץ מזה, תוכלו ליהנות גם ממבטי הקנאה והפליאה של חבריכם.

זה לא סתם אלף אלף – זה א.א. סיגמה!

נשמח לייעץ לכם ולשלוח אליכם מתקין צלחות לווין, ולבנות מערכת שתתאים בדיוק לדרישות שלכם.