עידן פלוס

הכל על עידן פלוס

מערך השידור הקרקעי דיגיטלי לשידורי טלוויזיה במדינת ישראל מופץ על ידי הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. באמצעות המערך ניתן לקלוט ללא דמי מנוי ובחיבור חופשי את ערוצים הטלוויזיה הפתוחים המשודרים בארץ: 1, 2, 10, 23, 33 וערוץ הכנסת (99).

מעבר לכך, המערך מאפשר קליטה של 15 תחנות רדיו ארציות ואיזוריות ובעתיד הוא צפוי לגדול ל-18. מערך עידן פלוס הוא חלק ממהלך חברתי והוא אידיאלי עבור קהל צופים מגוון. השידורים מתאימים לילדים, מבוגרים וקשישים והם עולים בקנה אחד עם הצורך לאחד בין הטלוויזיה והרדיו תחת ממיר אחד.

העלות היחידה הכרוכה בהצטרפות למערך השידורים החדש היא רכישה של ערכת קליטה. ערכה כזו מכילה ממיר ואנטנה וניתן לחבר אותה בקלות לכל מסך טלוויזיה.
עידן פלוס

מהי איכות השידורים של עידן פלוס?

גם בכל הנוגע לאיכות השידור יש יתרון משמעותי למערך הקרקעי דיגיטלי. ראשית, העידן הקיים כיום מאפשר השבחה טכנולוגית גם באיכות התמונה וגם באיכות הקול.

שנית, על בסיס המערך ניתן להעביר שידור בטכנולוגיית HD ואפילו בתלת מימד.
הממיר המתקדם תומך בשורה ארוכה של פונקציות ומבטיח חווית צפייה אופטימאלית הכוללת:

  • מדריך שידורים אלקטרוני
  • שירות כתוביות סמויות
  • קליטה ניידת של שידורי טלוויזיה
  • שירות ללקויי ראייה (בעתיד)

כיצד בוחרים ערכת קליטה לעידן פלוס ?

מי שרוצה להתחבר לשידורי עידן פלוס צריך כאמור לרכוש ערכת קליטה. חשוב לציין כי האחריות על בחירת הערכה, רכישתה והתקנתה מוטלת על הצופה בלבד.
המשמעות היא שכדאי להכיר את ההבדלים בין הערכות השונות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

אנחנו בחברת א.א. סיגמה יבוא (2001) בע”מ מציעים מחירים אטרקטיביים על כל הציוד הדרוש עבור קליטת השידורים. יש לנו ניסיון של מעל 30 שנה וכל אחד מאיתנו יכול לעמוד לרשותכם.
לקריאה בנושא צלחות לווין